حس آرامش حق شماست، با تدبیر امروز، فردا را بسازید.

تنها یک بار زندگی می کنیم پس نگذاریم غفلت امروزمان موجب پشیمانی فرداهایمان شود. با پرداخت مبلغ کمی به صورت ماهیانه، آیندۀ خود و فرزاندانمان را تامین کنیم.

کلیک کنید

خدماتی که ما ارائه می‌کنیم

در این قسمت می توانید خدمات بیمه ارائه شده در شرکت «نام شرکت شما» را مشاهده نمایید.

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری

بیمه عمر و سرمایه گذاری از ترکیب دو بخش پوشش های بیمه ای و قسمت خدمات سرمایه گذاری تشکیل شده است.

بیمه شخص ثالث ماشین

بیمه شخص ثالث ماشین

در صورتی که شما در حین رانندگی توسط اتومبیل و یا موتور سیکلت بر اثر حادثه  خسارتی وارد کنید و در آن حادثه مقصر شناخته شوید ، طبق قانون مسئول جبران این خسارت به زیاندیدگان میباشید. این خسارت ممکن است خسارت مالی و یا خسارت  بدنی باشد. بیمه شخص ثالث در حقیقت یک بیمه مسئولیت میباشد.

بیمه باربری

بیمه باربری

 در این نوع از بیمه، بیمه گر متعهد میشود تا در مقابل حق بیمه ای که از بیمه گزار دریافت می نماید خسارات وارده به کالای مورد بیمه در جریان عادی حمل و نقل را با در نظر داشتن پوششهای خریداری شده جبران نماید.

بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی

تامین و جبران زیان‌های مالی و مادی است که بر اثر وقوع خطر آتش‌سوزی به اموال و دارائی‌های مورد بیمه وارد می‌شود. بنابراین در بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی خسارت‌های مالی مورد تامین قرار می‌گیرند

بیمه حوادث

بیمه حوادث

موضوع این بیمه سانحه وحادثه‌ای است که می‌تواند منجر به فوت، نقص عضو و از کار افتادگی دائم کلی و یا جزئی، از کارافتادگی موقت، جراحت و صدمات بدنی و هزینه های پزشکی گردد.

بیمه بدنه ماشین

بیمه بدنه ماشین

بیمه گر در چارچوب مقررات مصوب شورای عالی بیمه تعهد می کند خسارت های وارده به وسیله نقلیه بیمه شده ناشی از حوادث مختلف را مانند سرقت، آتش سوزی، نفجار، تصادف، سقوط، واژگونی و به طور کلی برخورد اتومبیل به هر جسم ثابت یا متحرک یا برخورد جسم دیگری با اتومبیل بیمه شده جبران کند.

بیمه مسئولیت کارفرما

بیمه مسئولیت کارفرما

یمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان سامان، خسارات جانی وارد به کارکنان، در محیط کار و در حین انجام کار را که کارفرما مسئول آن شناخته می شود را تحت پوشش قرار می دهد. منظور از جبران خسارت جانی، شامل پرداخت هزینه‌های پزشکی و غرامت نقص عضو یا فوت کارکنان می‌باشد.

بیمه مسافرت

بیمه مسافرت

اگر به خارج از کشور زیاد سفر می کنید، این نوع بیمه می تواند در مواقع حادثه و سوانح کمک بسیار زیادی به شما بکند.

درباره ما

درباره ما

اینجا صفحه‌ی معرفی شرکت یا موسسه شما، یعنی همان صفحه‌ی «درباره ما» است. با نوشتن اطلاعاتی دقیق و مختصر بازدیدکنندگان را با شرکت یا موسسه خود آشنا کنید و اعتماد آنها را به‌دست آورید. برای ویرایش محتوی و تنظیمات این صفحه، بر روی دکمه‌ی ویرایش کلیک کنید و یا به «صفحه‌های وب‌سایت» در بخش «مدیریت» مراجعه کرده و بر روی گزینه‌ی «درباره ما» در جدول کلیک کنید.
اینجا صفحه‌ی معرفی شرکت یا موسسه شما، یعنی همان صفحه‌ی «درباره ما» است. با نوشتن اطلاعاتی دقیق و
مختصر بازدیدکنندگان را با شرکت یا موسسه خود آشنا کنید و اعتماد آنها را به‌دست آورید. برای ویرایش محتوی
و تنظیمات این صفحه، بر روی دکمه‌ی ویرایش کلیک کنید و یا به «صفحه‌های وب‌سایت» در بخش «مدیریت» مراجعه کرده و بر روی گزینه‌ی «درباره ما» در جدول کلیک کنید.

بیشتر بدانید

جدیدترین اخبار و مطالب بیمه

عنوان مطلب در این قسمت قرار می‌گیرد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون...

ادامه مطلب

وب‌سایت شرکت راه اندازی شد

این نوشته، یک خبر درباره شرکت شما است و می‌توانید آن را ویرایش و یا حذف کنید. همچنین امکان انتشار نوشته‌های...

ادامه مطلب